FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu
Posledný zápas

32. kolo, 17.06.2017

DOXXbet liga

Aktuality

 • V rozlúčke so sezónou vysoké víťazstvo i stovka strelených gólov

  Bodku za sezónou, v ktorej sa Iskra tešila z postupu do tretej ligy dal súboj proti Tempu Partizánske, ktoré Borčice rozhodli už v úvode stretnutia rýchlymi gólmi, no počas duelu pridali ďalšie a nakoniec vyhrali až 9:0 čím pokorili aj magickú stovku strelených gólov v tejto sezóne.

 • Z Prečína s troma bodmi

  Futbalisti Iskry Borčice u outsidera súťaže z Prečína nezaváhali a získali tri body, ktoré však na tabuľke už nič nezmenili.

 • Dorastenci si zabezpečili druhé miesto

  Dorastenci Iskry počas minulého týždňa odohrali dva majstrovské zápasy. Proti tímom zo spodku ligovej tabuľky nastrieľali štrnásť gólov a zabezpečili si istotu druhej priečky.

 • O výhre rozhodol v nadstavenom čase Siva

  V dramatickom dueli Borčíc s Novou Dubnicou rozhodla o výhre Iskry posledná akcia stretnutia v nadstavenom čase, keď tri body zariadil kapitán Matej Siva. Po víťazstve si domáci prevzali pohár za prvenstvo vo štvrtej lige.

 • Šláger kola pre Iskru

  V šlágri 30. kola IV. ligy skupiny severozápad sa z víťazstva 3:2 radovala domáca Iskra. O víťazstve Borčíc nad Malženicami rozhodol v 77. minúte Marek Zuziak.

 • Po oslavách postupu výhra v Bolerázi

  Borčice už s istotou postupu do tretej ligy cestovali do Boleráza, ktorý na jar ešte neprehral. Futbalistom Iskry sa však vďaka dvom gólom Jána Nováka podarilo sériu Slavoja zastaviť a pripísali si povinné tri body do tabuľky.