FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu
Posledný zápas

6. kolo, 17.09.2017

III. liga Západ ZsFZ

Aktuality

 • Iskra ide v pohári ďalej

  Futbalisti Borčíc zdolali v 3. kole Slovnaft Cup-u druholigový Šamorín hladko 5:1, keď o svojom jasnom triumfe rozhodli piatimi gólmi už do prestávky. V ďalšom kole ich čaká starý-známy protivník z minulej sezóny, účastník IV. ligy skupiny severozápad, Dynamo Malženice.

 • Prvá prehra a hneď doma

  V zápase 4. kola III. ligy si zaknihovala Iskra prvú prehru v sezóne. Domáci neudržali v súboji s Lednickými Rovniami polčasový náskok 2:1 a napokon prehrali pred viac ako 500 divákmi 2:3.

 • Novotvoriaci sa dorast na úvod porazil Trenč. Turnú

  Zverenci trénera Štefana Grendela vstúpili do nového ročníka IV. ligy severozápad úspešne. V súboji s Trenčianskou Turnou síce prehrali prvý polčas, ale zlepšeným výkonom po prestávke zvrátili stav vo svoj prospech.

 • O bodoch v Púchove rozhodol Novák

  V krátkom slede po remíze v Gabčíkove čakal na futbalistov Iskry ďalší zápas na ihrisku súpera, tentoraz regionálne derby v Púchov, ktoré Borčice zvládli a získali všetky tri body po dvoch zásahoch Jána Nováka.

 • Borčice sa vezú na víťaznej vlne

  V 2. kole III. ligy západ si poradila Iskra na domácom trávniku s béčkom ViOn-u vysoko 4:0, keď si po dva góly rozdelili do každého z polčasov.