FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Slovnaft cup: Chceme postúpiť!

Slovnaft cup: Chceme postúpiť!

Už v utorok čaká na hráčov Iskry ďalší dôležitý zápas. V 3. kole Slovnaft cupu sa predstavia naši chlapci na ihrisku ŠK SFM Senec. Pri Slnečných jazerách pôjdu do zápasu s jednoznačným cieľom postúpiť ďalej.

Pohárová matematika je jasná. Hrá sa na jeden zápas, v ktorom sa rozhodne o postupujúcom do ďalšieho kola. Zverenci Jozefa Majoroša musia prejsť cez druholigového konkurenta zo Senca. „Chceme ísť ďalej, aby sme v ďalšom kole mohli privítať na vlastnom trávniku nejakého atraktívmeho súpera, ktorý by do hľadiska prilákal veľa ľudí,“ uviedol stredopoliar Oliver Augustíni, ktorí si v ligovom stretnutí so Sereďou spravil chuť dôležitým druhým gólom. „Čaká nás anglický týždeň, ale niekedy je lepšie hrať zápasy ako trénovať. Káder máme široký, možno dostanú príležitosť hráči čo menej hrávajú. Uvidíme ako to tréner pomieša,“ zamyslel sa Augustíni.

So Sencom sa naši chlapci stretnú dvakrát za týždeň. Okrem pohárového duelu aj v Doxxbet lige. „Aspoň si ich trošku preklepneme,“ pousmial sa Guti. Keďže v Národnom tréningovom centre v Senci si svoj stan rozložila reprezentácia Slovenska, súboj odohrá Iskra na trávniku vo Veľkom Bieli.