Dorastenci po výhre v Nemšovej lídrom tabuľky

Naši dorastenci triumfovali na pôde Nemšovej 3:0 a po dvoch odohratých zápasoch sú na čele tabuľky 4. Ligy Severozápad.

Nemšová – Borčice 0:3 (0:1)
Dorastenci mali Nemšovej čo vracať, veď na jar dostali od tohto súpera päťgólový prídel. Naviac mal duel príchuť derby zápasu, nakoľko oba štadióny od seba delí iba pár kilometrov. Naši dorastenci udávali v prvom polčase tempo zápasu, vytvárali si šance. Domáci mali iba jedinú a my sme z viacerých využili tú z 21. min. Sameš poslal perfektnú prihrávku stredom Hasidlovi, ktorý povedľa gólmana otvoril skóre zápasu. Ďalšie presné zásahy prišli po prestávke, presnejšie v závere. V 79. min sa presadil kapitán Bartek, keď sa z pozície stopéra dostal až na hrot a dokopol Hasidlovu strelu do opustenej brány. Bodku za zápas urobil minútu pred naplnením riadneho hracieho času najlepší hráč na ihrisku Sameš. Na hranici veľkého vápna vycvičil obrancov a nechytateľne do vinkla upravil na konečných 0:3.
Okrem zaslúžených troch bodov teší aj predvedený výkon. Hráči čerpali skúsenosti z náročného zápasu so siedmoligovým Záblatím, ktorý odohrali v strede uplynulého týždňa. Ako poznamenal tréner Štefan Grendel, pochvalu si zaslúži aj domáci tím, ktorý bojoval až do záveru.
Góly: 21. Hasidlo, 79. Bartek, 89. Sameš, ŽK: Bartek, Hasidlo, rozhodoval: Ondráš, 50 divákov.
NEMŠOVÁ: Svrbík – Zemanovič, Smolka, Harušťák, Ďuriš, Masár, Ješko, Adamát, Macháč (59. Vavruš), Húdek, Beňo. Tréner: P. Vavrúš.
BORČICE: Huňa – Bartek, Bartoš (60. Švitel), Hudcovský, Machara (73. Rózsahegyi), Sameš, Kobela, Hasidlo, Tomanica, Ciesar, Štefánek. Tréner: Š. Grendel.