FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Slovnaft cup: V treťom kole do Senca

Slovnaft cup: V treťom kole do Senca

V 2. kole Slovnaft cupu sme si poradili s Kráľovou pri Senci, keď sme na ich trávniku zvíťazili 3:1. V treťom kole opäť pocestujeme k Slnečným jazerám, keď sa predstavíme na ihrisku v Národnom tréningovom centre proti nášmu rivalovi z Doxxbet ligy z ŠK Senec.

V 2. kole Slovnaft cupu sme si poradili s Kráľovou pri Senci, keď sme na ich trávniku zvíťazili 3:1. V treťom kole opäť pocestujeme k Slnečným jazerám, keď sa predstavíme na ihrisku v Národnom tréningovom centre proti nášmu rivalovi z Doxxbet ligy ŠK Senec.

Postup sa však nerodil ľahko, hoci naši chlapci od úvodu vybehli na súpera, mali šance, ale gólu sa Borčice nedočkali. Najväčšiu šancu nepremenil Barčik, keď trestuhodne zahodil pokutový kop. V prvom polčase, v ktorom bolo veľa nepresností napokon udreli domáci, keď skórovali hlavou po štandardnej situácii. Iskra sa však nevzdala a trpezlivosť im priniesla aj góly. Dôležitý vyrovnávajúci strelil Luhový po skvelej kolmici Barčíka. Aj v druhom góle mal prsty Barčík, keď na pravej strane našiel Sivu, a ten krížnou strelou prekonal brankára. Poisťovací tretí gól pridal po centri Janeca Živčic.

V treťom kole vycestujeme opäť k Slnečným jazerám, tentoraz sa predstavíme na pôde ŠK Senec, s ktorým sa stretneme aj v druhej lige.