Po výhre v Hlohovci prehra v Jaslovských Bohuniciach

Futbalisti Iskry Borčice nenadviazali na tri body z prvého jarného kolá a v sobotu na trávniku Blavy Jaslovské Bohunice prehrali 2:3.

Jaslovské Bohunice sa nachádzajú v horných poschodiach tabuľky a na ihrisku potvrdili, že ich postavenie nie je náhodné. Prvýkrát Iskra inkasovala už v 17. minúte, keď Bobota po faule Plavšiča na Machoviča prekonal z penalty Peter Krajčovič. Ešte do polčasu sa podarilo vyrovnať po štandardnej situácii stopérovi Borčíc Lukášovi Mravcovi. Po návrate zo šatní to bolo ešte veselšie a to, keď misky váh naklonil na stranu hostí hlavou srbský legionár Plavšič. Radosť zverencov Alexandra Homéra trvala len deväť minút, keď si nešťastného vlastenca strelil obranca Ľuboš Hanzel a v 69. minúte už boli na koni domáci, ktorí sa ujali vedenia 3:2 po peknom góle Machoviča.

ŠK Blava Jaslovské Bohunice - FK Iskra Borčice 3:2 (1:1)
Góly: 17. P. Krajčovič, 64. Hanzel (vlastný), 69. Machovič - 42. Mravec, 55. Plavšič, ŽK: Pavlík. Rozhodoval: Pucher, 200 divákov.
BLAVA: Matejkovič - Meško, Jakubička, Lančarič, P. Krajčovič (75. A. Dobiš), Doka, Machovič (80. Buchanec), Halmo (89. Koleno), Poláček, Janso, Pavlík. Tréner: P. Maron.
ISKRA: Bobot - Siva, Plavšič, Mravec, Hanzel (85. Púpala) - Križko - Novák, Barčík, Náther, Zuziak (70. Mačina) - Le Giang (59. Slávik). Tréner: A. Homér.

Ostatné výsledky: Partizánske - Častkovce 2:0, Boleráz - Myjava B 2:0, Prečín - Vrbové 0:1, Nová Dubnica Domaniža 1:0, Hlohovec - Šimonovany 0:1, Holíč - Trenčianske Teplice 2:3, Malženice a Trenčianske Stankovce mali voľno.