FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Kapitán Siva: Lákadlom Trnava, ale teraz je dôležitá liga

Kapitán Siva: Lákadlom Trnava, ale teraz je dôležitá liga

Iskru čaká ďalší dôležitý súboj. V regionálnom derby nastúpia na domácom trávniku proti Trenčianskym Tepliciam a cieľ ja jasný. „Ideme vyhrať,“ sľubuje kapitán Siva.

Borčice zatiaľ šliapu v novom ročníku ako hodinky. „Štart do novej sezóny nám vyšiel podľa predstáv. Všetko sme zatiaľ vyhrali. Veríme, že budeme pokračovať v dobrých výkonoch a výsledky budú také, ako doteraz,“ povedal Matej Siva. „Do poslednej chvíle sme nevedeli, kedy budeme hrať. Všetci sme sa už tešili na ostré majstráky. Vedeli sme o čom bude štvrtá liga. Pripravili sme sa zodpovedne. Jednoznačným cieľom je postup, a preto musíme získavať body,“ pokračoval kapitán Iskry.

Okrem ligových zápasov má Iskra príjemné starosti aj v Slovenskom pohári. Po vyradení Komárna a Pezinka zavíta na štadión Petra Fabuša slávny trnavský Spartak. „Viacerí z kádra máme trnavskú minulosť, takže to budú pre nás atraktívne súboje. S viacerými súčasnými hráčmi Spartaka som sa stretol v kabíne,“ pousmial sa Siva. „Je to veľké lákadlo pre fanúšikov. Vidíme však, že ich počet na našich dueloch pribúda a to nás teší. Veríme, že ich bude ešte viac. Veď okrem Trnavy budeme hrať aj veľa regionálnych derby. Na pohár začneme myslieť až v septembri,“ doplnil.

Už najbližšie, v sobotu o 17.00 hod. zavítajú do Borčíc Trenčianske Teplice. „Chceme jednoznačne vyhrať. Hrali sme s nimi v príprave. Mali by sme mať prevahu na ihrisku, no dôležité bude, aby sme premieňali šance,“ uzavrel Siva.