FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Štartuje IV. liga, Iskra privíta Hlohovec!

Štartuje IV. liga, Iskra privíta Hlohovec!

Už túto nedeľu – 7. augusta - odštartuje borčická Iskra futbalovú sezónu 2016/7. V prvom kole IV. ligy skupiny Severozápad bude jej súperom na našom štadióne od 17. hodiny ambiciózny nováčik z Hlohovca.

Hlohovec v uplynulej sezóne až do úplného záveru bojovať o prvenstvo plece pri plece so Zvončínom. Napokon o dva body vyhral V. ligu Západ.
„Čakáme zaujímavý zápas proti kvalitnému súperovi, ktorý má vo svojom strede okrem mladých hráčov aj futbalistu a kanoniera s dlhoročnými ligovými skúsenosťami Tomáša Došeka, ktorý počas sezóny strelil v drese Hlohovca vyše 20 gólov. My sme sa na sezónu pripravovali zodpovedne, naposledy sme v príprave vyhrali v Ladciach 6:2. O viacerých zmenách v kádri sme už informovali pred zápasom 1. kola Slovnaft cupu proti Komárnu, ďalšou novinkou je, že káder posilnil aj ostrostrelec Ján Novák, čím by sa mala zvýšiť naša strelecká efektivita. Verím, že do súťažného ročníka vstúpime úspešne, prilákame divákov kvalitnou hrou, dobrým výkonom a víťazstvom,“ pripomenul pred zápasom športový manažér klubu Emil le Giang, ktorý by si mal zároveň aj proti Hlohovcu obuť kopačky.
V Borčiciach sa znova očakáva početná divácka kulisa, veď na pohárový zápas proti Komárnu prišlo vyše 400 ľudí. „Teší ma, že nám diváci ostali verní a verím, že ich podporu bude na ihrisku cítiť. Opäť sme pre nich pripravili občerstvenie a po zápase tombolu,“ dodal Le Giang.
Iskru čaká náročný futbalový vstup do augusta, po nedeľňajšom majstráku proti Hlohovcu sa v stredu 10.8. predstaví na svojom štadióne v 2. kole Slovnaft cupu proti Pezinku. Zápas má výkop o 17. hodine.