FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Novým trénerom Ivan Galád!

Novým trénerom Ivan Galád!

Tesne pred štartom jarnej časti Doxxbetligy prišlo k výmene na trénerskej lavičke Iskry. Hlavným kormidelníkom Borčíc sa od dnešného dňa stal Ivan Galád.

Jesennú časť viedol z pozície hlavného trénera Jozef Majoroš, ktorý sa pred jarnou časťou upísal Skalici, kde je asistentom trénera. Zimnú prípravu Iskry teda odštartoval tandem Štefan Grendel – Alexander Homer. S mužstvom absolvovali väčšiu časť prípravy i herné sústredenie v Turecku. Pár dní pred štartom jarnej časti však prišlo k nútenej zmene. „Pán Grendel má zdravotné problémy a museli sme hľadať riešenie. Na trénerskú stoličku teda zasadne skúsený Ivan Galád, s ktorým sme sa dohodli na spolupráci do konca sezóny,“ prezradil prezident Iskry Štefan Bobot. „Štefanovi Grendelovi želáme pevné zdravie a určite bude u nás pokračovať v inej funkcii,“ dodal Bobot.

Galád, ktorý v minulosti viedol Trenčín, Nitru, Ružomberok či reprezentačnú dvadsaťjednotku bol predstavený hráčom na štvrtkovom rannom tréningu a ihneď sa pustil do prípravy na sobotňajší duel na trávniku béčka Žiliny.

Fotogaléria

  • Novým trénerom Ivan Galád!