FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

V pondelok naberieme smer Turecko, poznáme našich súperov

V pondelok naberieme smer Turecko, poznáme našich súperov

Futbalisti Iskry Borčice na deväť dní zmenia prostredie a odletia za lepším počasím i silnými súpermi do Turecka, kde na nich čakajú vynikajúce podmienky. Trénerskému tandemu Grendel – Homér bude k dispozícii 27 hráčov.

V pondelok ráno (15. februára 2016) sa autobusom presunie výprava Iskry na letisko Schwechat pri Viedni. Z Rakúska odletia o 14.ľ5 hod. do tureckej Antalye s prestupom v Istanbule. Následne ich autobus odvezie do letoviska Kemer, kde si mäsiari rozložia kemp v päťhviezdičkovom hoteli Sentido Palmet Resort. Na rovnakom mieste uplynulé dva týždne našli prechodný domov aj futbalisti Trenčína. V rámci herného sústredenia odohrajú Borčice tri prípravné zápasy. Postupne narazia na kazašský tím Kaisar Kyzylorda, ktorý naposledy prehral boj o záchranu a vypadol z najvyššej súťaže. Druhým protivníkom bude ukrajinský druholigista Zirka Kirovohrad, ktorý je po jesennej časti na čele súťaže a má ambíciu postúpiť do prvej ligy.

Na záver sústredenia narazí Iskra na ďalšie kazašské mužstvo Kyzylzhar Petropavlovsk, ktorý v uplynulej sezóne skončil štvrtý. Domov sa výprava Iskry vráti v stredu 24. februára s pristátim o 13.45 hod. vo Viedni.

Program prípravných zápasov v Turecku:

17. februára 2016 o 15.00 h

Iskra Borcice - Kaisar Kyzylorda (Kazachstan)

21. februára 2016 o 11.00 h

Iskra Borcice - Zirka Kirovohrad (Ukrajina)

23. februára 2016 o 16.00 h

Iskra Borcice - Kyzylzhar Petropavlovsk (Kazachstan)