FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

V prvom rade podať zodpovedný výkon, velí Augustini

V prvom rade podať zodpovedný výkon, velí Augustini

Jesenná časť má pred sebou posledné kolo. Zverenci trénera Jozefa Majoroša v ňom vycestujú na pôdu predposledného Senca s cieľom získať všetky body, napraviť si zbabranú reputáciu po ostatnom zápase s Novým Mestom a zabojovať o šancu zimovať na prvej priečke.

„Určite chceme podať oveľa lepší výkon ako naposledy s Novým Mestom. Túžime najmä predviesť dobrú hru a zobrať so sebou všetky body,“ rozhovoril sa po piatkovom tréningu stredopoliar Oliver Augistini.

Na minulotýždňovom výkone proti jedinému protivníkovi z trenčianskeho kraja videl viacero chýb, ktoré by už kabína nerada opakovala. „Viazla nám kombinácia aj nasadenie, takže to sú hlavné veci, ktoré by sme radi zlepšili. Vyrobili sme veľa nevynútených chýb. Keď zlepšíme spomínané atribúty, bude to z našej strany lepší výkon,“ pokračoval niekdajší futbalista Dubnice a trnavského Spartaka.

Senec sa v tabuľke nachádza na spodných priečkach. Za ostatných päť kôl zvíťazil iba jediný raz. Podceňovať ho však neradno. Naviac, stále žije šanca na titul jesenného majstra. „Určite by sme chceli dobehnúť Pohrončanov. Hrajú v Nitre, ktorej sa síce v posledných zápasoch nedarilo, ale doma je veľmi silná. V prvom rade sa však musíme sústrediť na seba a podať zodpovedný výkon,“ prízvukoval 25-ročný rodák z Ilavy.

Súper pre neho nie je absolútnou neznámou. Veď v jeho drese pôsobia niekoľkí bývalí hráči Trnavy. „Osobne poznám Tomoviča aj Bališa. Senčania sú nebezpečným súperom najmä z pohľadu rýchlych krídelných akcii. Určite sa budú chcieť s jeseňou rozlúčiť úspešne a odpútať sa z dna tabuľky,“ zamyslel sa Augustini.

Zápas v Senci začína v sobotu o 13.00 hod.