FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Spravodlivá remíza, zhodli sa tréneri

Spravodlivá remíza, zhodli sa tréneri

 Bol to zápas, v ktorom sa viac bojovalo, ako hral okulahodiaci futbal. Premočený terén kombinačnému futbalu veľmi neprial, a tak museli oba tímy ísť až na dno svojich síl. Napriek enormnej snahe sa Iskre skórovať nepodarilo a musela sa uspokojiť so ziskom jedného bodu.

„Zápas nám herne nevyšiel podľa predstáv. Aj keď sme mali šance, viazla nám kombinácia,“ povedal po záverečnom hvizde kormidelník Jozef Majoroš. Jeho zverenci získali, ale aj stratili veľké množstvo lôpt. „Nedarila sa nám prihrávka. Dokázali sme vybojovať loptu a vzápätí ju aj stratiť, čo nás stálo veľa síl. Viazla nám prihrávka. Vytvorili sme si viacero šancí, ale s ich využívaním to bolo poslabšie,“ pokračoval.

Potvrdilo sa tak staré známe pravidlo, že bez gólu sa nevyhráva. Šancu na nápravu má Iskra už o týždeň. „Remíza bola spravodlivá. My sa teraz sústredíme na posledný zápas v tomto roku. V Senci chceme vybojovať dva stratené body naspäť,“ dodal Majoroš na záver.  

S nerozhodným rezultátom bol spokojný tréner hostí Miloš Lintner. Ten pred zápasom musel riešiť nelichotivú situáciu na lavičke, keď nemohol rátať s viacerými hráčmi základnej zostavy. „Mal som problémy vyskladať základnú jedenástku. Trápia nás zranenia aj kartové tresty. Teší ma, že sme sa dokázali poučiť z domáceho zápasu proti Iskre, ktorý sme prehrali 0:2. Bod nás teší, pretože do Borčíc sa bodovať nechodí. Remíza je spravodlivým vyjadrením síl na ihrisku,“ zhrnul v krátkosti dojmy po skončení zápasu tréner, ktorý v minulosti viedol Iskru v IV. lige.