FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

V pohári proti Žiline až koncom októbra!

V pohári proti Žiline až koncom októbra!

Pozor, zmena!. Miesto pôvodného termínu 14. októbra sa 4. kolo Slovnaft cupu medzi Iskrou Borčice a MŠK Žilina odohrá po dohode oboch klubov na našom trávniku až 28. októbra.

O zmene termínu prebiehali rokovania medzi oboma zainteresovanými stranami okamžite, keď Žilinčani postúpili cez Liptovský Mikuláš. „So Žilinou máme výborný vzťah, takže sme našli východisko, ktoré vyhovuje obom stranám,“ prezradil prezident Iskry Štefan Bobot. Zmenu termínu napokon schválila aj Športovo-technická komisia Slovenského futbalového zväzu, takže definitívne sa duel odohrá 28. októbra s výkopom o 14.00 hod. „Veríme, že súboj bude mať vysokú úroveň a príde veľa fanúšikov. Bude to pre nás veľký sviatok privítať aktuálneho vicemajstra, ktorý má káder nabitý výbornými hráčmi. Urobíme maximum, aby sme zápas zvládli na vynikajúcej úrovni a ľudia odchádzali z nášho štadióna spokojní,“ dodal Bobot.

Počas zápasu sa bude žrebovať tombola a na konci stretnutia budú z každého kolektívu vyhlasovať najlepší hráči duelu. Predpokladá sa, že sa prekoná rekordná návštevnosť z úvodného kola Doxxbet ligy proti Banskej Bystrici. Vtedy si cestu na štadión Iskry našlo 1253 divákov