FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Slovo kapitána: Musíme zostať nohami na zemi

Slovo kapitána: Musíme zostať nohami na zemi

Po prvých zápasoch mu na rukáve pristála kapitánska páska, ktorej sa chopil najlepšie ako mohol. Skúsený obranca Matej Siva je ťahúňom mužstva, čo dokazuje svojimi výkonmi na ihrisku.

O šlágri s Pohroním

„Pre nás to je veľmi dobrý výsledok, dôležité je, že sme konečne nedostali gól. Môže nás tešiť, že sme strelili štyri góly tak silnému tímu. Súboj s Pohroním mal vysokú úroveň k čomu prispeli aj hostia, ktorí sú technickým mužstvom. Snažili sa hrať futbal.“

O postavení v tabuľke

„Nie je to len fráza, ale ideme od zápasu k zápasu. Chytili sme šnúru dobrých zápasoch, keď sa nám výsledkovo i herne darí. Aj vďaka tomu nás to vyšvihlo hore v tabuľke. Musíme zostať nohami pevne na zemi. Môže sa stať, že prehráme dve stretnutia a padneme úplne inde.“

O faktore B

„Našim ukazovateľom v hre smerom dopredu je Miro Barčík. Keď má svoj deň, tak vie potiahnuť aj ďalších hráčov okolo seba, čo dokázal aj proti Pohroniu."

O zraneniach

„Samozrejme, mrzí nás každé zranenie. My hráči to poznáme najlepšie. Keď sa niekomu herne darí, hráva v základnej zostave a mužstvo zbiera body a príde zranenie, tak to je nepríjemné."

Fotogaléria

  • Slovo kapitána: Musíme zostať nohami na zemi