FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Dobrá správa: Zranenie Bagiho nie je vážne!

Dobrá správa: Zranenie Bagiho nie je vážne!

Vydýchli si fanúšikovia, funkcionári, tréneri Iskry, ale aj samotný hráč. Zranenie obrancu Tomáša Bagiho ktoré utrpel v súboji s Pohroním nie je také vážne ako sa na prvý pohľad zdalo. Jeho štart na ihrisku Dunajskej Lužnej je napriek tomu ohrozený.

Tomáš dal dôležitý prvý gól proti Pohroniu, pozorne hral vzadu, no zápas sa preňho predčasne skončil v 60. minúte, keď po jednom zo vzdušných súbojov zostal ležať na zemi a trávnik musel opustiť na nosidlách. „Zle som dopadol na pravú nohu. Okamžite som šiel do nemocnici v Trenčíne, kde mi urobili röntgen. Ten nepotvrdil žiadnu zlomeninu ani prasknutie. V pondelok som absolvoval ďalšie vyšetrenia, lekár povedal, že nemám nič poškodené. Nemám to opuchnuté, ani žiadnu modrinu. Sú tam trochu natiahnuté väzy, takže tento týždeň ešte do hry nezasiahnem, ale v ďalšom stretnutí v Banskej Bystrici by som už chcel hrať,“ zvestoval vynikajúcu správu Tomáš Bagi. „Veľmi mi odľahlo, pretože som sa po doskoku bál, že to bude vážnejšie. Našťastie, dopadlo to lepšie ako to na prvý pohľad vyzeralo,“ doplnil.

Zvyšok duelu nevidel, zdravotníci sa o neho starali v kabíne, kde počul len jasot fanúšikov Iskry po góloch Miroslava Barčíka. „V šatni som sedel v bolestiach a vnímal som len atmosféru. Som rád, že chlapci pridali ešte ďalšie dva góly,“ uviedol autor prvého presného zásahu s Pohroním. „Som rád, že mi to tam padlo. Vždy sa hrá lepšie ak dáme prvý gól. Zápas sa vyvíjal podľa našich predstáv, hrali sem s chuťou, predvádzali sme nádherné akcie. Podľa reakcií ľudí sa im musel súboj z našej strany páčiť,“ uzavrel Bagi.

Fotogaléria

  • Dobrá správa: Zranenie Bagiho nie je vážne!
  • Dobrá správa: Zranenie Bagiho nie je vážne!