FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Body zo Slovana potvrdiť proti Pohroniu

Body zo Slovana potvrdiť proti Pohroniu

Šláger ako remeň. Aj tak sa dá nazvať sobotňajší súboj 10. Kola Doxxbetligy, keď Iskra nastúpi proti Pohroniu, ktoré má v tabuľke pred nami trojbodový náskok. Po zápase už môže byť všetko inak a na protivníka sa môžeme dotiahnuť. Čo pre to bude potrebné spraviť prezradila opora tímu Marek Kuzma.

„Sme na horných priečkach tabuľky my aj oni. Pre diváka to bude zaujímavý zápas. Dúfam, že ich príde veľa,“ uviedol ofenzívny hráč Marek Kuzma. Zverenci Jozefa Majaoroša sa pred šlágrom naladili víťazstvom na pôde juniorky Slovana. „To áno, ale škoda toho záveru. Keby sme vyhrali 3:0, bolo by to krajšie ako 3:2. Ešte sme sa strachovali o výsledok, ale sme radi za tri body, ktoré boli našim jasným cieľom. Už to je za nami a sústredíme sa na Pohronie. Ak to výhrou potvrdíme doma, bude to paráda,“ pokračoval.

Bývalého hráča Slovana tešil triumf proti bývalému klubu. „Až na dvoch chalanov som ostatných už nepoznal, ale v hľadisku sedelo veľa ľudí, ktorí pracujú v klube, takže som rád, že sme ich dokázali poraziť,“ radoval sa Kuzma. Na Borčice si súperi už dávajú veľký pozor. „Podľa mien na súpiske majú asi rešpekt pre nami, ale mená sú len na papieri, musíme to potvrdzovať aj na ihrisku,“ doplnil. A čo bude potrebné urobiť pre tri body proti Pohroniu? „Pozorná defenzíva a dať o jeden gól viac ako súper,“ usmial sa Kuzma.