FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Majoroš: Bral som len výhru!

Majoroš: Bral som len výhru!

Usmieval sa od ucha k uchu. Bodaj by aj nie, veď porazil Slovan, v ktorom dlhé roky pôsobil ako hráč a neskôr aj tréner. Jozef Majoroš dotiahol Borčice k ďalšiemu dôležitému víťazstvu a čelo tabuľky má na dosah.

Po troch góloch Alana Kováča to vyzeralo s juniorkou Slovana na uterák, ale mladíci sa zdvihli a Iskru v závere potrápili. „V prvom polčase som nebol spokojný s rýchlosťou rozohrávky a hry. Bolo to ťažkopádne. Cez polčas sme si nejaké veci povedali. Mali sme šťastie, že sme dobre vstúpili do druhého dejstva. Dali sme rýchly gól, pridali sme aj druhý a tretí. Všetko bolo super, ale som veľmi sklamaný z toho, čo sme predviedli posledných desať minút. Domáci mohli vyrovnať a to sa takému skúsenému mužstvu ako sme my nemôže stať,“ zhodnotil duel kouč Iskry Jozef Majoroš, pre ktorého mal duel špecifický náboj. V Slovane dlhé roky hral a neskôr aj trénoval. „V kabíne som chlapcom povedal, že okrem víťazstva je pre mňa všetko neúspech. Som šťastný, že sme vyhrali ,ale musíme si povedať aj chyby, aby sa to už neopakovalo,“ dodal.

Na lavičke belasých je asistentom jeho bývalý spoluhráč zo Slovana i reprezentácie Tibor Jančula. „Pred zápasom sme si dali kávičku v jeho kaviarni. Trošku sme sa podpichovali, ale v rámci normy,“ usmieval sa Majoroš.

Proti juniorom vytiahol do zostavy útočníka Alana Kováča, ktorý strelil tri góly a zariadil triumf proti klubu, v ktorom futbalovo vyrastal. „Veľmi ma teší, že minulý týždeň pomohol dvoma gólmi Tomáš Bagi, teraz hetrikom Alan Kováč. Fakt mám radosť, že sa chlapcom darí. Preto som ich do Borčíc bral, lebo som od nich čakal, čo teraz predvádzajú. Verím, že sa im bude dariť naďalej a budú pokračovať v dobrých výkonoch,“ pochválil dvojicu exslovanistov Majoroš.