FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Prekovič zatiahol roletu. Ako je na tom Penksa?

Prekovič zatiahol roletu. Ako je na tom Penksa?

Už dva týždne sa s Iskrou pripravuje aj brankár Pavol Penksa. Skúsený gólman však ešte nie je na sto percent pripravený zasiahnuť do zápasu, a preto si musí na svoj debut v borčickom drese počkať. K tomu ho však musí pustiť aj aktuálna jednotka Srb Miloje Prekovič, ktorý už 360 minút neinkasoval gól.

Čisté konto si Prekovič udržal so Sereďou, v pohárovom stretnutí so Sencom, v Novom Meste nad Váhom a v proti Sencu aj naposledy v lige. „Každé víťazstvá mužstvo posúvajú dopredu. Štyri zápasy sme nedostali gól. Dúfam, že v tom budeme pokračovať,“ povedal tréner Iskry Jozef Majoroš. „Psychicky i futbalovo si hráči veria. Verím že to proti mladým Žilinčanom zvládneme aj po kondičnej stránke a natiahneme našu sériu,“ zaželal si pred súbojom s béčkom Žiliny Majoroš.

Do hry už zasiahli všetky nové akvizície Iskry okrem brankára Pavla Penksu. „Paľo sa dáva do poriadku. Jeho stav stále konzultujeme a ešte nie je stopercentne zdravý. Je to dosť skúsený brankár. Keď povie, že je  úplne fit, tak fanúšikovia sa jeho štartu dočkajú,“ uistil divákov Majoroš.