Na hody jasný triumf nad Sencom

Iskra vyhrala ďalší zápas! Na hody si doma poradila so Sencom jasne 3:0, keď gólmi rozhodla už v prvom dejstve.

Slávnostný hodový zápas začala Iskra ako z partesu a v 6. minúte už viedla 2:0. Najskôr im vlastencom pomohol kapitán Senca Hlavatovič a o minútu neskôr po osi Barčík - Novák rozvlnil sieť Martin Luhový. To dodalo Borčiciam pokoj na kopačky a súboj si užívali. Hostia pohrozili Bališom, ktorý unikol po ľavej strane, ale jeho strelu bezpečne kryl Prekovič. Po priamom kope Barčíka zahral v šestnástke rukou Bališ a pokutový kop premenil Novák. Po zmene strán zaujala tvrdá strela Hlavatoviča, ktorú Prekovič parádne vyrazil na roh. Štvrtý gól mohol pridať Barčík, ale po jeho priamom kope zazvonilo len brvno. Iskra už zvyšné minúty výsledok ustrážila a poskočila v tabuľke.

Borčice - Senec 3:0 (3:0)
Góly: 5. Hlavatovič vl., 6. Luhový, 43. Novák (11 m), ŽK: Bališ, Huszár - Kuzma. Rozhodoval: Dohál, 931 divákov.
ISKRA: Prekovič - Siva, Bagi, Bašista, Janec (64. Decký) - Živčic - Novák, Kuzma (51. Gábor), Barčík, Augustíni (72. Púček) - Luhový. Tréner: J. Majoroš.
SENEC: Kostolanský - Huszár, Pastrnek, Hlavatovič, Ondra (67. Benko) - Winkler (82. Gagič), Ngeyitala, Oravec, Tomovič, Bališ (57. Prágai), Pavelka. Tréner: A. Štellár.

Jozef Majoroš, tréner Iskry Borčice: "Dali sme dva rýchle góly, ktoré boli veľmi dôležité. Hostia boli nebezpeční v krídelných priestoroch, čo sme vedeli. S bodmi som spokojný a tiež, že sme zase udržali čisté konto. Ideme ďalej, už v stredu nás čaká súboj so Žilinou."