FK ISKRA BORČICE - oficiálna stránka klubu

Z dvojzápasu chceme šesť bodov

Z dvojzápasu chceme šesť bodov

Futbalisti Iskry doniesli prvé víťazstvo z ihriska súpera. Za troma bodmi naštartoval Borčice na trávniku Nového Mesta nad Váhom stredopoliar Oliver Augustíni, ktorý strelil dôležitý gól. Skúsený hráč verí, že na posledný výsledok nadviažu aj v domácich dueloch.

Jeho presná trefa z 20. minúty po akcii Miroslava Barčíka bola dôležitým základom triumfu v Novom Meste nad Váhom. „Z hľadiska vývoja to bol veľmi dôležitý gól. Teší ma, že s ami podarilo skórovať a mohol som pomôcť mužstvu k víťazstvu,“ uviedol Oliver Augustíni, ktorému sa momentálne na trávniku darí, čo dokazuje kvalitnými výkonmi i gólmi. Na Iskru teraz čaká náročný program, keď na svojom štadióne privítajú najskôr Senec a následne v strede týždňa béčko Žiliny. „Body z vonku sme potrebovali ako soľ. Pomôže nám to do tabuľky pravdy. Čakajú nás zápasy doma, dobre sme sa teraz rozbehli. Verím, že získame šesť bodov,“ pokračoval Augustíni. „Na náročný program sme si už trocha zvykli, keďže sme hrali v týždni aj pohárový zápas v Senci. Ten sme zvládli a teraz nás čaká duel proti rovnakému súperovi. Namáhavé súboje máme v nohách, verím, že to zvládneme k spokojnosti všetkých ľudí,“ dodal.

Borčiciam preložili súboj zo soboty na nedeľu, lebo sa v obci konajú hody. „Dúfam, že príde veľa ľudí a potešíme ich dobrou hrou i výsledkom,“ prezradil Oliver, ktorý si pochvaľuje aj tréningové podmienky. „Dobre sme zregenerovali. Minulý týždeň sme boli v Trenčianskych Tepliciach v Parkhoteli na Baračke. Veľmi nám to pomáha a sme radi, že máme takéto možnosti,“ uzavrel Augustíni.