Dorastenci stále bez prehry, remizovali v Bošanoch

Dorastenci stratili prvé dva body. V Bošanoch iba remizovali a brankár Dominik Huňa prišiel o svoju nepriestrelnosť. Tá sa zastavila na 409 minútach.

Bošany – Borčice 1:1 (0:1)

Dorastenci mali od úvodu až do konca zápasu výraznú prevahu. Do vedenia sa dostali už po 16. minútach hry. Štefánek zatočil rohový kop na hlavu Barteka, ktorý otvoril skóre zápasu. Aj zvyšok prvej štyridsaťpätminútovky sa niesol v našej réžii. Tréneri cez polčasovú prestávku nabádali svojich zverencov, aby sa v prvom rade venovali hre a nevšímali si bočné vplyvy. Domáci tím sa postavil na šestnástku a snažil sa v prvom rade poriadne brániť. Po jednej zo strát v strede ihriska sa Bošanom podarilo vyrovnať. Gólman Dominik Huňa prišiel po 409 minútach o svoju nepriestrelnosť. V ďalších minútach pokračovala aktivita Iskry. Macharavo zakončenie zastavila konštrukcia brány a Bartošova hlavička z päťky nebola presná. Napokon sa zápas skončil deľbou bodov. Vedúcemu tímu štvrtoligovej tabuľky citeľne chýbal Samuel Sameš.

Góly: 49. Báleš – 16. Bartek, ŽK: Tomanica, Švitel, ČK: 90. Bartek. Rozhodoval: Piaček, 50 divákov.

BOŠANY: Bačík – Kalina, Šubjak, Neubauer, Báleš, Vierik, Beňačka, Hradiský (85. Chudý), Hlavačka, Čimbora, Adamkovič. Tréner: I. Guniš.

BORČICE: Huňa – Bartek, Hudcovský, Machara, Ciesar, Hasidlo, Tomanica, Štefánek, Švitel, Rózsahegyi, Kobela (52. Bartoš). Tréner: Š. Grendel.

Ostatné výsledky: Dolné Vestenice – Lednické Rovne 0:3, Trenčianske Stankovce – Nová Dubnica 1:2, Nemšová – Nitrianske Rudno 3:4, Boleráz – Veľké Kostoľany 2:1, Kúty – Dolná Súča 4:0, Beluša – Papradno 5:1.